اخاذی از یک خانم با کلت

اخاذی از یک خانم با کلت

اخاذی از یک خانم با کلت، به گزارش گیلان جاب، به نقل از خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری عامل اخاذی و اغفال یک خانم ۲۸ساله در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمید محمدی‌نسب با اشاره به دریافت نیابت قضایی اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در پی دریافت نیابت قضایی مبنی بر اغفال و انتقال یک خانم ۲۸ ساله از استان خوزستان به لاهیجان، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه با اشاره به شناسایی مخفیگاه مجرم افزود: کارآگاهان آگاهی این شهرستان با تلاش شبانه‌روزی و با بهره‌گیری از اقدامات پلیسی، موفق به شناسایی مخفیگاه متهمان این پرونده شده و طی هماهنگی قضایی در عملیاتی غافلگیرانه یک نفر از متهمان را دستگیر و خانم مورد نظر را تحویل خانواده‌اش دادند.

اخاذی از یک خانم با کلت

به نقل از تحریریه گیلان جاب:

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با بیان اینکه تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری همدست این متهم ادامه دارد، تصریح کرد: دو متهم این پرونده در تماس با خانواده این خانم در مرحله اول مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال وجه نقد در قبال اعلام وضعیت و مکان او از خانواده وی درخواست کرده بودند.

این مقام انتظامی با اشاره به انگیزه این مجرم بیان کرد: متهم ۳۹ ساله دستگیر شده در تحقیقات پلیس به جرم خود مبنی اغفال با انگیزه اخاذی از خانواده این خانم ۲۸ ساله اعتراف کرد.

سرهنگ محمدی‌نسب با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه کلت کمری کشف شد، گفت: متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند با قاطعیت برخورد و اجازه جولان به آن‌ها را نخواهد داد از مردم خواست با اعلام هرگونه موارد مشکوک از طریق سامانه ۱۱۰ در تامین امنیت یاری‌گر پلیس باشند.

منبع: خبرگزاری فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *