شکایت از باشگاه سپیدرود

شکایت از باشگاه سپیدرود

شکایت از باشگاه سپیدرود، به گزارش گیلان جاب، به نقل از خبرگزاری فارس: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه سپیدرود را برای دریافت ۵ کارت زرد و عدم رعایت پروتکل بهداشتی و حضر تماشاگران به مبلغ یکصد میلیون ریال و در مسابقه برابر پیام توس مشهد به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور تماشاگران به هفتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کردند.

مصالحه میثم کریمی با باشگاه سپیدرود رشت

شکایت میثم کریمی از باشگاه سپیدرود رشت بابت مطالبه نهصد میلیون ریالی باتوجه به استرداد دعوی از سوی شاکی، کمیته وضعیت بازیکنان قرار رد دعوی را صادر کرد.

شکایت محمود خمیسی، محمد شادکام و علی یحیی زاده از سپیدرود
سه بازیکن سابق سپیدرود در لیگ دسته اول و دسته دوم از سپیدرود رشت شکایت کردند.

شکایت از باشگاه سپیدرود

محمود خمیسی، محمد شادکام و سید علی یحیی زاده با ارایه دادخواست از باشگاه سپیدرود بابت مطالبات پیشین خود شکایت کردند.

به نقل از تحریریه گیلان جاب:

محمود خمیسی بازیکن سابق سپیدرود در لیگ دسته اول با دادخواست شکایتی به مبلغ ۱۷۰ میلیون تومان از قرارداد دویست میلیون تومانی، محمد شادکام که در نیم فصل دوم لیگ دسته اول تنها برای کمتر از ۱۰ بازی در سپیدرود حاضر بود با مبلغ دادخواست ۱۴۰ میلیون تومان از قرارداد دویست میلیون تومانی و سید علی یحیی زاده بازیکن فصل گذشته سپیدرود در لیگ دسته دوم با مبلغ دادخواست ۴۰ میلیون تومان از قرارداد هفتاد میلیون تومانی از باشگاه سپیدرود شکایت کرده اند.

 سپیدرود یکی از دو نماینده استان گیلان در لیگ دو با  هشت بازی و 12 امتیاز با اختلاف چهار امتیازی از صدر جدول در رتبه هفتم جدول قرار دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *